Het team

Specialisten op gebied van vismigratieonderzoek, ontwerpen van vispassages, visstandbeheer en beleid. De interesse in het werkveld komt voort uit de passie voor (sport)vissen en het water.

Drs. Jan Kemper - Directeur VisAdvies

Aanspreekpunt voor vismigratieonderzoek met o.a. de FishCounter, visstandonderzoek met o.a. sonar en de bedrijfsvoering van VisAdvies.

Kemper@VisAdvies.nl

+31 6 14 50 71 81

 

Ing. Hendry Vis - Projectleider 

Aanspreekpunt voor vismigratieonderzoek met o.a. telemetrie, ontwerp van vispassages, visstandonderzoek en visschadeonderzoek. 

Vis@VisAdvies.nl

+31 6 41 47 09 50

 

Robin Blokhuijzen - Veldmedewerker

Uitgebreide vissoortenkennis, specialist in het zenderen van vissen en technisch vaardig met het installeren van monitoringstechnieken. 

Blokhuijzen@VisAdvies.nl

+31 6 41 47 07 91

 

BSc. Marnix van Schaik - projectmedewerker

Afgestudeerd in de toegepaste biologie, vaardig met het installeren en toepassen van monitoringstechnieken. 

schaik@VisAdvies.nl

+31 6 10634147

 

MSc. Arno Veenstra - projectmedewerker

Afgestudeerd ecoloog, gespecialiseerd op het gebied van vismigratie, analyses en onderzoek.  

veenstra@VisAdvies.nl

+31 6 83966475

 

BSc. Hayco van der Veen - projectmedewerker

Afgestudeerd in de toegepaste biologie met specialisatie in de aquatische ecologie en technisch vaardig met het installeren en toepassen van telemetrisch onderzoek. 

veen@VisAdvies.nl

+31 6 53745265

 

Bob Sesink-Clee - stagiar

Sesink@VisAdvies.nl

+31 6 43696289